Kuchnia Restauracji Stary Spichlerz stanowi kontynuację stylu i jakości kaszubskich domów- jedzenie pysznie gotowane od zawsze przez Nasze babcie i mamy, ich specyficzne receptury, klimat i smak. Wierność tradycji jest podstawą Naszego menu. Jednocześnie, próbując spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej kuchni dania wegetariańskie- hummus, falafele oraz sałatkę z falafelami. Jest to nasza odpowiedź na co raz silniejszy trend ograniczania spożycia produktów mięsnych na rzecz jego roślinnych alternatyw. Do przygotowania wszystkich naszych potraw, stosujemy tylko świeże i najlepsze jakościowo produkty, pozyskiwane od regionalnych dostawców, dzięki czemu nasze potrawy cechuje wyśmienity smak i aromat.

Kelnerki ubrane są w specjalnie uszyte stroje, co dodatkowo wpływa na swojski klimat panujący w naszym lokalu.
Na półpiętrze do dyspozycji gości oddajemy kameralne stoliki i fotele kawiarniane.
Na piętrze, w oddzielnej zamykanej sali możemy zorganizować imprezę okolicznościową do 35 osób, bez tańców.
Dla Państwa wygody oddajemy do użytku 5 krzesełek do karmienia, a dla naszych najmłodszych klientów zorganizowaliśmy duży kącik zabaw, który składa się z domku, 2 krzesełek, zabawek pluszowych i kufra z zabawkami.
Jesteśmy przekonani że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.
 
Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu (WiFi).
Nasz obiekt (parter) jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.
Lokal posiada klimatyzację. Przed wejściem znajduje się parking dla 10 rowerów.
 

Zapraszamy!

UDOGODNIENIA

Krzesełka dla dzieci

Podjazd

Parking dla rowerów

WiFi

Klimatyzacja

Akceptujemy zwierzęta

 

Bony upominkowe

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty – BONÓW UPOMINKOWYCH.

Jeśli chcesz podkreślić eleganckim gestem uroczyste chwile w Twoim życiu lub zrobić bliskiej osobie niespodziankę, bon upominkowy oferowany przez naszą RESTAURACJĘ jest znakomitym rozwiązaniem.

Przez cały rok oferujemy nasz restauracyjny bon upominkowy. Możecie go Państwo kupić jako nagrodę dla współpracowników lub prezent dla swoich przyjaciół.

Bon można zakupić już od kwoty 30 zł